Daha fazla ürün için tıklayınız.
No products were found.
Filtreleme kriteri
Fiyat
TL TL
Üreticiler
Daha Fazla Daha Az
Beden
Daha Fazla Daha Az
Filtre

Kadın Atlet

Toptan Kadın Atlet En Uygun Fiyatlarlar Ve En Yeni Modeller 

Toptan Bayan Atlet, Tozcu Tekstil Farkıyla Türkiye'nin Önde Gelen Onlarca İç Giyim Firmasının Yüzlerce Bayan Atlet Ürününü En Uygun Fiyatlarla Firmamızda Bulabilirsin.

Toptan Kadın Atlet Modelleri

Toptan Bayan Atlet Modelleri Tozcu Tekstil Olarak Distribütörlüğünü Yaptığımız Tüm Seçkin İç Giyim Firmalarının En Güncel Binlerce Modellerini Sitemizde Bulabilirsiniz.

Toptan Bayan Atlet Ürün Yelpazemiz

1- Toptan Kadın Geniş Askılı Atlet

2- Toptan Kadım İp Askılı Atlet

3- Toptan Kadın Desenli Atlet

4- Toptan Dantelli Atlet

5- Toptan Korse Atlet

Toptan Kadın Atlet İç Giyim Markaları

Toptan Tutku İç Giyim, Toptan Seher Yıldız, Toptan Tutku Elit, Toptan Gümüş İç Giyim, Toptan Sedef Yıldız, Toptan Cihan Yıldız, Toptan Güryıldız, Toptan Mevsim İç Giyim, Toptan Kota İç Giyim, Toptan Feelline İç Giyim, Toptan Şahinler İç Giyim, Toptan Pierre Cardin İç Giyim, Toptan Orkide Sütyen, Toptan Nbb İç Giyim, Toptan İntimo İç Giyim, Toptan Berrak İç Giyim, Toptan Yeni İnci, Toptan Özlem Donex, Toptan Cottondance, Toptan Polkan İç Giyim, Toptan Billiza İç Giyim, Toptan Layza Form, Toptan Emay Korse, Toptan Nazar Yıldız İç Giyim, Toptan Tan Yıldız İç Giyim, Toptan Akpınar İç Giyim, Toptan İnci Yıldız İç Giyim, Toptan Cennetoğlu İç Giyim, Toptan Koza Biat İç Giyim,  Toptan Erdem İç Giyim, Toptan Eros İç Giyim, Toptan Maranda İç Giyim, Toptan Cennetoğlu İç Giyim, Toptan Zirve İç G iyim, Toptan Anıt İç Giyim, Toptan Moonlight İç Giyim, Nazar Yıldızı İç Giyim Ve Daha Onlarca Firmanın Yeni Sezon Güncel Tüm Ürünlerini Online Mağazamızda Bulabilirsiniz.

Kadın Atlet İç Giyim Kumaş Türleri

1- Penye Kumaş

2- Ribana Kumaş

3- Elastane Kumaş

4- Viskon Kumaş

5- Pamuk Kumaş

6- Open End Kumaş

6- Modal Kumaş

7- Bambu Kumaş

8- Süprem Kumaş

Süprem Kumaş Nedir?

İç Giyimde En Çok Tercih Edilen Kumaşlardan Biri Olan Süprem Kumaş, Pamuk Gibi Doğal Liflerden Üretilen Bir Kumaş Olması Sebebiyle Yüksek Ter Emici Özelliğe Sahiptir. %100 Pamuktur. Bu Sebeple Sağlıklı Ve Doğaldır. Cildinize Nefes Aldırır. Esneme Oranı Düşüktür Bu Nedenle Vücudu Sarmaz, Dökümlü Durur. Yapısı Sayesinde Rahat Bir Kullanım Sağlar.


Ribana Kumaş Nedir?

Ribana, Pamuktan Üretilen Doğal Bir Kumaştır. %100 Pamuktur. Ribana Kumaş Süpreme Göre Enine Daha Fazla Esner. Sağlıklı Ve Doğaldır. Cildinize Nefes Aldırır. Yapısı Sayesinde Rahat Bir Kullanım Sağlar. Erkek İç Giyim Ve Kadın Atlet, Kadın Külot, Kadın T-shirt Kategorilerinde Tercih Edilir.


Kaşkorse Kumaş Nedir?

Kaşkorse, Pamuktan Üretilen Doğal Bir Kumaştır. %100 Pamuktur. Fitilli Yapısı Sayesinde Diğer Kumaşlardan Hemen Ayırt Edilir. Şık Bir Görünüm Sağlar. Enine Esneme Özelliği Çok Yüksektir. Vücudunuzun Şekline Uyum Sağlar. Erkek Atlet Ve Kadın Atlet Kumaşı Olarak Sıklıkla Tercih Edilir.


Likralı Kumaş Nedir?

Likralı Kumaş %96 Pamuk % 4 Elastan’dan Üretilmiştir. Vücudu Saran Yapısıyla Hareket Kolaylığı Sağlar. Sportif Görünümün Yanında Konforlu Bir Kullanım Sağlar. Vücudunuzun Şekline Uyum Sağlar. Özellikle Erkek İç Giyim Ve Kadın İç Giyim Ürünlerinde Dinamik Görünüm Sağlayan Bir Yapısı Vardır.


Modal Kumaş Nedir?

Kayın Ağacından Üretilen Modal Kumaş, Tamamıyla Doğal Bir Lif Çeşididir. Modal Kumaş Yıpranmaya Karşı Oldukça Dayanıklıdır Ve Nem Transfer Özelliği Yüksektir. Cildinizi Kuru Tutarken Nefes Almasını Kolaylaştırır. Modal Ürünlerin Kullanımı Rahattır Ve İnce İpeksi Yapısı Teninize Yumuşaklık Hissi Verir. Erkek İç Giyim, Erkek T-shirt, Kadın T-shirt Ve Kadın İç Giyim Ürünlerinde Sıklıkla Kullanılır.

Devamını okuDaha az göster

Menü

Giriş Yap

Favori ürünleri kaydetmek için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Giriş yap